rejestracja w fit.plrejestracja
crosscore zumba fitness taniec poradnia dietetyczna super Pani twardziel sex i przemoc drabina jakuba fitness projektowanie stron internetowych

Europejski program 55plus - odpoczywaj na Cyprze!

Choć wakacje już za nami warto pomyśleć o posezonowym wypoczynku, zwłaszcza, że właśnie ruszył program turystyki socjalnej dla obywateli Unii Europejskiej po 55. roku życia
 

Atrakcyjne wakacje na Cyprze w kurorcie turystycznym i czterogwiazdkowym hotelu, w pobliżu piękne plaże, a planach wycieczki i błogi wypoczynek w cieniu drzew. Taki scenariusz wakacji po sezonie w korzystnej cenie mogą zrealizować seniorzy po 55 roku życia!


Atrakcyjne wakacje dla seniorów to pomysł na popularyzację turystyki 55 plus. W okresie od października do kwietnia 2011 biuro podróży Triada oferuje 8 dniowe wycieczki na Cypr, które dzięki programu turystyki przyjaznej seniorom, jest w części dofinansowany z funduszy Unii Europejskiej. Także Polacy, zarówno ci w wieku powyżej 55 lat, jaki i towarzyszące im osoby (nie muszą one przekraczać tego wieku) mogą poznać Cypr w całej okazałości.


W ofercie znajdują się najpopularniejsze kurorty turystyczne wyspy - Limassol i Pafos. W cenę wycieczki wliczony jest bilet lotniczy, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie, transfery, śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie oraz wyjazdy objazdowe.


Program ma na celu nie tylko popularyzację pięknego Cypru, ale także pomagać seniorom w spęłnianiu  marzeń o dalekich podróżach i odpoczynku wśród egzotycznej przyrody.

Czytaj więcej:

www.fit.pl

tagi: europejski program 55plus - odpoczywaj na cyprze, wakacje seniora, senior na wakacjach, podróże dla seniora
Skomentuj ten artykuł Wszystkie komentarze Zobacz inne dyskusje


Anonimowy |
POZOSTAŁE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU:
Karyntia: aktywny wypoczynek przez cały rok
Karyntia: aktywny wypoczynek przez cały rok
Podróż dla aktywnych, czyli sportowe wakacje
Podróż dla aktywnych, czyli sportowe wakacje
Senior na wakacjach
Senior na wakacjach
Program Travel Senior
Program Travel Senior